Šolski prevozi

Prevozi učencev v šolo in domov so usklajeni z začetkom in koncem pouka ter z možnostjo prejemanja kosila. Pred matično šolo je urejeno postajališče, kjer vozači lahko varno počakajo na avtobus. Učenci podružnične šole prihajajo in odhajajo z avtobusne postaje Begunje.

Matična šola
Za učence, ki v matično šolo prihajajo iz vasi Mlaka, Zadnja vas, Srednja vas, Slatna in Begunje, je odhod avtobusa iz Zadnje vasi ob 7.40, iz Begunj pa ob 7.49. Prihod avtobusa v Lesce pred matično šolo je ob 8.05.

Za učence, ki v matično šolo prihajajo iz Studenčic in Hraš, je odhod avtobusa iz Studenčic ob 8.05.
Po koncu pouka izpred šole odpelje avtobus (Lesce–Begunje–Zadnja vas) ob 13.00 in 13.55. Učence bo avtobus skozi Hraše v Studenčice odpeljal ob 13.00 in kombi ob 13.55 uri.

Ob 7.45 pa pelje kombi otroke iz Dvorske vasi na postajo v Zapuže, od koder imajo šolski avtobus za v Lesce ob 7.55.

Predure
Iz Zadnje vasi odpelje avtobus v šolo ob 6.55, iz Begunj ob 7.05, iz Zapuž ob 7.08, iz Hlebc ob 7.09 ter kombi iz Studenčic ob 7.10 in iz Hraš ob 7.12. Učence iz Dvorske vasi pelje šolski kombi ob 7.00 v šolo v Lesce.

Podružnica Begunje
Za učence, ki obiskujejo pouk na podružnici v Begunjah iz naselij na relaciji Begunje–Zadnja vas, je odhod avtobusa iz Zadnje vasi zjutraj ob 7.40.
Popoldne odpelje avtobus učence domov z avtobusne postaje v Begunjah ob 13.07 in ob 14.01.
Prevoz s šolskim kombijem: za učence iz Dvorske vasi je zjutraj ob 7.55, popoldan ob 13.00; za učence iz Poljč pa zjutraj ob 8.05.