Govorilne ure – POŠ Begunje 2021/2022

Razredna stopnja Begunje 

Za govorilne ure se z učiteljem predhodno dogovorite preko eAsistenta ali e-pošte.

RAZRED UČITELJ  e-naslov
1. B Jana Ulčar jana.ulcar@oslesce.si
2. B Doris Lapanja doris.lapanja@oslesce.si
3. B Jana Vouk  jana.vouk@oslesce.si
4. aB Ana Palovšnik  ana.palovsnik@oslesce.si
4. bB Lara Pavlič lara.pavlic@oslesce.si
5. aB Nataša Vreček natasa.vrecek@oslesce.si
5. bB Polona Javorski Korošec polona.javorski-korosec@oslesce.si
Maja Požar – OPB maja.pozar@oslesce.si
Tatjana Leben – GUM, JV tanja.leben@oslesce.si
Irena Vuga Zupan – OPB irena.vuga@oslesce.si
Bojana Novak – JV, OPB bojana.novak@oslesce.si
Simona Prek druga uč. v 1. raz., OPB  simona.prek@oslesce.si