Proslava ob dnevu državnosti

Zadnji dan pouka ob dnevu državnosti v Sloveniji je bil na Osnovni šoli F. S. Finžgarja Lesce resnično poseben in prazničen. S skupnimi močmi smo obeležili pomemben trenutek v zgodovini naše države ter se hkrati poslovili od šolskega leta 2022/2023.

Učenci od prvega do petega razreda so se veselili tega dne s posebnim navdušenjem. Oblekli so se v narodne slovenske noše, skupaj zapeli in zaplesali folkloro… Več si lahko ogledate v galeriji:

Tudi učenci od šestega do osmega razreda so na zabaven način predstavili slovenske pokrajinske naglase in zgodbe naših pokrajin.

Zahvaljujemo se vsem učencem, staršem in učiteljem, ki so s svojim sodelovanjem in trudom omogočili, da je bil zadnji dan pouka ob dnevu državnosti tako nepozaben. Hkrati pa se že veselimo novih dogodivščin in izzivov, ki nas čakajo v prihodnjem šolskem letu.

Želimo vam prijetne počitnice in vse dobro!

Osnovna šola F. S. Finžgarja Lesce