Šolsko medobčinsko prvenstvo v nogometu za mlajše dečke

V sredo, 29. 03. 2023, smo se s šolsko nogometno ekipo udeležili medobčinskega prvenstva v nogometu. Prvenstvo je potekalo na OŠ Gorje. Tekmovanje je svečano odprla ravnateljica OŠ Gorje, ga. Mojca Brejc. Prisotnih je bilo pet ekip medobčinskega področja, zato smo igrali turnir vsak z vsakim. Na turnirju je bilo odigranih 10 tekem. Prvo tekmo smo odigrali proti gostiteljici tekmovanja OŠ Gorje. Fantje so na začetku imeli malo treme, vendar so se hitro sprostili.  Ob koncu tekme je bil rezultat neodločen. Neodločeno smo igrali še proti OŠ Bled in OŠ Bohinj. Premoč smo morali priznati OŠ Lipnica, ki so se zasluženo uvrstili tudi na področno tekmovanje. Z malo sreče smo na koncu osvojili odlično 3. mesto.

Povzetek vseh tekem in zadetkov si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Nogometno šolsko ekipo sestavljajo naslednji člani:

• Juš Žbogar
  • Mark Fermišek Klavžar
  • Benjamin Kaltak
  • Gaber Karničar
  • Kristjan Kramar
  • Ožbej Ahačič
  • Emelin Domazet
  • Malik Mahmutović

Še enkrat čestitam fantom za uspešne nastope in osvojeno 3. mesto!

Mentor: Luka Baloh, učitelj športa