PRVI ŠOLSKI DAN

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

Bliža se prvi šolski dan in veselimo se vašega prihoda v šolo.

Šolsko leto se za vse učence prične v šoli v petek, 1. 9. 2023.

Prvi šolski dan se pouk učencem 2. do 9. razreda prične ob 8.20 in bo trajal pet šolskih ur (do 12.50). Prve tri ure boste namenili oddelčni skupnosti, ostali dve uri pa bo pouk po urniku za petek.

Učenci s seboj prinesete copate in šolske potrebščine po urniku za petek. Urnik je objavljen na šolski spletni strani (pod zavihkom URNIKI) in v eAsistentu.

V Lescah imajo učenci 1. razreda začetek pouka ob 8.30, v Begunjah pa ob 10.30. Za prvošolce je to poseben dan, zato zaključijo prej in odidejo v spremstvu staršev.

Prvi šolski dan še ne bo organiziranega kosila in podaljšanega bivanja.

Prevoz učencev vozačev je organiziran zjutraj po sledečem urniku:

• ob 7.40 iz Zadnje vasi, ob 7.49 iz Begunj preko Zapuž in Hlebc, 8.05 iz Studenčic,
  • po končanem pouku ob 13.00 iz Lesc in 13.10 iz Begunj.

Prav je, da se pred začetkom novega šolskega leta pogovorite o varni poti v šolo in da skupaj ubesedite cilje, za katere si boste prizadevali v novem šolskem letu.

Prepričana sem, da bomo s skupnimi močmi in dobro komunikacijo uspešno premagali vse ovire, ki bi nam jih utegnilo postaviti šolsko leto 2023/24. Učencem želim uspešen pričetek novega šolskega leta.

Emilija Kavčič, ravnateljica