Iz domače učilnice

Tokrat se vam iz domačih pisarn javljamo učenci, ki obiskujemo novinarski krožek. Za nekatere je minil že peti teden učenja na daljavo, za nekatere četrti. Vsem pa nam gre že tak način dela dobro od rok. Veseli smo, da se lahko tokrat pogosteje slišimo in vidimo z učitelji ter seveda tudi s sošolci.

Verjetno bo asociacija na črko Z še kar nekaj časa ostala ZOOM. Ne glede na to, da lahko pri pouku sodelujemo v spodnjem delu pižame, z malico pri roki in hišnim ljubljenčkom ob nogi, pa pogrešamo tiste prave učilnice, z zeleno tablo in škripajočo kredo, učilnice z vonjem po dobri malici ter razmetanimi šolskimi potrebščinami. Pogrešamo odmore s prijatelji, veselje in jezo učiteljev ter pristne nasmehe. Komaj čakamo, da se opremljenim z novim znanjem vrnemo nazaj v šolske klopi.

Do takrat pa vam mahamo od doma in za vtis pošiljamo nekaj fotografij.

Učenci novinarskega krožka