Pouk na daljavo

Spoštovani starši,

zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19 so na podlagi sklepa Vlade Republike Slovenije vse šole začasno zaprte.

V tem času bomo organizirali pouk na daljavo. To pomeni, da bodo učenci dostopali v spletne učilnice predmetov, kjer jim bodo učitelji dali navodilo za delo, jim omogočili dostop do različnih gradiv, e-virov, učnih listov …

Dostop do spletnih učilnic bo omogočen od ponedeljka preko šolske spletne strani (zavihek UČENCI → spletne učilnice). V kolikor učenci nimajo dostopa do spleta, naj pokličejo v šolo, da se jim na drug način omogoči dostop do gradiv.

Prosimo vas, da spodbudite otroke, da glede na njihov urnik opravijo zadolžitve, ki jih bodo poslali učitelji. Ko se bo šola ponovno odprla, bodo učenci skupaj z učitelji pregledali opravljeno delo.

O vseh novih informacijah vas bomo sproti obveščali preko šolske spletne strani.

Želimo vam, da ostanete zdravi in čas doma preživite mirno in ustvarjalno.

Emilija Kavčič, ravnateljica