Tehniški dan za vse učence – sobota, 29. 9. 2018

V skladu z Letnim delovnim načrtom življenja in dela šole bo v soboto, 29. 9. 2018, za vse učence organiziran tehniški dan – Dan varnosti, tako na matični kot na podružnični šoli s pričetkom ob 8.20 uri. Izvedli bomo evakuacijo in različne delavnice na temo varnosti. Tehniški dan bo trajal do 12. ure.

Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti. Ta dan bo v šoli organizirana samo malica. Jutranjega varstva, kosil in podaljšanega bivanja ne bo.

Avtobusni prevozi in prevozi s šolskim kombijem:

OŠ LESCE:  Zjutraj bodo avtobusi vozili po običajnem voznem redu. Po koncu tehniškega dne bo odhod vseh avtobusov izpred šole ob 12.05.
POŠ BEGUNJE: Šolski kombi bo zjutraj vozil po običajnem voznem redu, prav tako bo učence odpeljal po končanem tehniškem dnevu. Za učence vozače z avtobusom bo zjutraj šolski avtobus iz smeri Zadnja vas vozil po običajnem voznem redu. Po koncu tehniškega dne bo odhod avtobusa iz Begunj proti Zadnji vasi ob 12.15.