Šolsko medobčinsko prvenstvo v nogometu za starejše dečke

V sredo, 23. 11. 2022, smo se s šolsko nogometno ekipo udeležili medobčinskega prvenstva v nogometu. Prvenstvo je potekalo na OŠ Gorje. Tekmovanje je svečano odprla ravnateljica OŠ Gorje, ga. Mojca Brejc. Prisotnih je bilo pet ekip medobčinskega področja, zato smo igrali turnir vsak z vsakim. Na turnirju je bilo odigranih 10 tekem. Prvo tekmo smo odigrali proti OŠ Bohinj. Fantje so na začetku imeli malo treme, vendar so se hitro sprostili. Igra je lepo stekla in vknjižili smo prvo zmago. Tudi vse ostale tekme so fantje odigrali sproščeno, zbrano in zanesljivo. To je prineslo popoln izkupiček (4 tekme = 4 zmage). S tem smo dosegli prvo mesto in se uvrstili na področno tekmovanje.

Povzetek vseh tekem in zadetkov si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Nogometno šolsko ekipo sestavljajo naslednji člani:

• Voranc Pfeifer
  • Drejc Mašič
  • Karsten Wick
  • Braden Wick
  • Martin Hojkar
  • Urban Zupan
  • Tit Sernel à razglašen za najboljšega strelca prvenstva
  • Malik Mahmutović

Še enkrat čestitam fantom za uspešne nastope in uvrstitev v naslednji krog tekmovanja!

Mentor: Luka Baloh, učitelj športa